Final Yaptı
Baby

Baby

  • Yapım Yılı 2018
  • Ülke İtalya
Kategori Dram
Senaryo Antonio Le Fosse , Giacomo Durzi , Isabella Aguilar
Oyuncular Alice Pagani, Beatrice Bartoni, Benedetta Porcaroli, Brando Pacitto, Chabeli Sastre, Claudia Pandolfi, Ed Hendrik, Federica Lucaferri, Francesca De Martini, Galatea Ranzi, Giuseppe Maggio, Isabella Ferrari, Lorenzo Zurzolo, Marta Jacquier, Massimo Poggio, Mirko Trovato, Paolo Calabresi, Riccardo Mandolini, Tommaso Ragno
Roma’da geçen Baby, liseli iki yakın arkadaş Chiara ve Ludovica’yı takip ediyor. Kusursuz görünen hayatlarına başkaldıran Chiara ve Ludovica, tehlike ve heyecan dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bir grup gencin kimlik ve bağımsızlık arayışlarını konu edinen dizi, karakterlerin yasak aşk, sır ve aile baskısıyla dolu hikayelerini işliyor.

2014 yılında yaşanan gerçek olaylardan esinlenen ve Isabella Aguilar tarafından yaratılan Baby, sekiz bölümden oluşuyor. İtalya gündemine oturan habere göre ülkenin varlıklı ailelerine mensup iki liseli genç, seks işçiliği yaparken yakalanmıştı. Baby’nin başlıca rollerini Benedetta Porcaroli, Alice Pagani ve Riccardo Mandolini paylaşıyor.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın